KSIĘGOWOŚĆ

Prowadzę biuro rachunkowe od niedawna, ale księgowość to mój zawód i zainteresowanie od 2009 roku. Dziesięć lat w branży pozwoliło mi zgromadzić duże doświadczenie, a jednocześnie zachować świeże podejście. Jestem osobą ambitną, nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo- płacowej. Stawiam na profesjonalizm, terminowość oraz kontakt z klientem, a praca w tym zawodzie jest dla mnie pasją, w której się realizuję. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy, jak również wpisami na blogu, które regularnie staram się zamieszczać.

 

BIURO RACHUNKOWE BOCHNIA

Chciałabym Państwu zaoferować kompleksowe i indywidualne usługi księgowe dla firm: KPIR, ryczałt, mała księgowość, rozliczenia podatku dochodowego PIT i inne. W szczególności interesuje mnie współpraca z mikro i małymi przedsiębiorstwami skupionymi wokół miasta Bochnia. Obszar działalności biura rachunkowego to także mi.in. Skawina, Tarnów, Wieliczka, Niepołomice czy Nowa Huta.

Swoim klientom oferuję wysokiej jakości usługi księgowe z wykorzystaniem innowacji technologicznych oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Moje biuro rachunkowe oferuję elastyczne terminy i godziny relacji, a także sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

Jako księgowa posiadam Certyfikat kwalifikowany, który daje możliwość opatrzenia dokumentów elektronicznym podpisem i ich szybkiej wysyłki do Urzędu Skarbowego i ZUS.

Korzystam z profesjonalnych programów komputerowych służących do księgowania i obsługi kadrowo płacowej, a dokładnie oprogramowania INSERT GT (Subiekt GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT).

 

DLACZEGO WYBRAĆ NASZE BIURO RACHUNKOWE?

Dlaczego w ogóle warto wybrać biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości firmy? Księgowość to odpowiedzialna i stresująca dziedzina, więc przekazanie tej pracy profesjonaliście pozwoli Państwu spać spokojniej i skupić się na rozwoju firmy. Dobra znajomość aktualnych przepisów sprawia, że księgowa może wskazać obszary do optymalizacji podatkowej. Jestem przekonana, że zaangażowanie i fachowe podejście do wykonywanych działań pomoże mi uzyskać zaufanie kolejnych osób chcących skorzystać z moich usług księgowych. AP księgowość to gwarancja solidnej usługi i dobrej komunikacji.

Zapraszam do współpracy mieszkańców miast: Bochnia, Wieliczka, Niepołomice, Tarnów, Skawina oraz innych z okolicy. Sukcesywnie rozwijamy naszą działalność w regionie i mamy nadzieję, ze dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów!

 

Anna Przybyłko, biuro rachunkowe Bochnia.

AktualnościOBOWIĄZKOWY NUMER NIP NABYWCY NA PARAGONIE - OD 1 WRZEŚNIA 2019

Obowiązkowy numer NIP nabywcy na paragonie, do którego wystawiana jest faktura, ma zostać wprowadzony już od września 2019 r. Czytaj więcej

Zmiana oznaczeń stawek VAT w Kasach fiskalnych - Termin do 31-07-2019r.

W związku z rozporządzeniem Ministra Finansów z 29.04.2019, które weszło w życie z dniem 1.05.2019, paragraf 6 punkt 1 podpunkt 5, na kasach fiskalnych poszczególne oznaczenia literowe od ‚A” do „G” muszą być przypisane do odpowiednich stawek lub zwolnienia od podatku.  Jeżeli ustawienia są inne to należy dokonać stosownych zmian do 31 lipca 2019.

Czytaj więcej


Starsze wiadomości